address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tým 2019

Tým 2019

Český národní reprezentační tým České asociace cheerleaders opět bodoval na Mistrovství světa!

Česká reprezentace přivezla z mistrovství světa v cheerleadingu, které se konalo pod hlavičkou International Cheer Union (dále jen „ICU“), skvělé umístění. Od 24. dubna do 26. dubna 2019 poměřily svoje síly nejlepší týmy z celého světa ve slunném Orlandu, na Floridě.

Tým se připravoval od října do dubna během pravidelných víkendových soustředění v JoJo Gym Dobřichovice, juniorský tým pod vedením Andrey Paňko s asistentem Alexandrem Stolpovskych a seniorský tým s trenérkou Verenou Mattl.

Juniorský tým reprezentoval již potřetí a tento rok, ve středu 24. 4., v konkurenci devíti týmů obsadil skvělé 5. místo. Letošní seniorský tým reprezentoval již počtvrté, letos ovšem poprvé v ryze ženském složení a ze čtvrtečního (25. 4.) semifinále se kvalifikoval do finále, které se konalo v pátek 26. 4. Ve výsledném pořadí v konkurenci dvanácti týmů obsadil tým úžasné 6. místo.

Reprezentační týmy České asociace cheerleaders z.s. (dále jen „ČACH“) jsou složeny z nejlepších atletů z celé České republiky. Děkujeme všem juniorským reprezentantkám: Juliana Berecová, Eliška Bezděková, Lucie Grusová, Barbora Grusová, Natálie Guntherová, Adriana Huňatová, Alena Jankovská, Kristína Janovská, Kateřina Jírů, Sára Kolková, Nela Kováčová, Lenka Kovarik, Kamila Maštalířová, Sára Packová, Ema Pecharová, Tereza Pištěková, Jana Sbriliová, Klára Skálová, Adéla Svejkovská, Natálie Šimáková, Blanka Šípková, Tereza Teplíková, Eliška Uhlířová, Daniela Vydrová, Klára Wolfanová, Natálie Žejdlová. Naše díky patří také seniorským cheerleaders: Rozálie Bočková, Linda Doležalová, Michaela Filípková, Tereza Frolíková, Klára Hajná, Adéla Hynková, Kateřina Jakoubková, Tereza Kotalová, Julie Kováříková, Veronika Králová, Kateřina Kutišová, Kristýna Novotná, Michaela Sentenská, Tereza Syrovátková, Adriana Špičáková, Valentýna Špičáková, Adéla Šponarová, Michaela Štempecová, Veronika Váchová, Petra Vandělíková, Lucie Vojtová, Martina Volštátová.

Naše již čtvrtá reprezentace na této soutěži byla více než úspěšná a posunula český cheerleading o další kus dopředu. Reprezentantky svým inspirujícím výkonem udaly směr pro všechny české cheerleaders.

Juniorský tým svoje exhibiční vystoupení předvedl na soutěži, pořádané ČACH, Prague Cheer Open v březnu a seniorský tým svoji soutěžní sestavu představí českému publiku na Mistrovství České republiky ve sportovním cheerleadingu v sobotu, 11. 5. 2019.

Děkujeme reprezentantkám, trenérům, asistentům, rodičům a všem příznivcům. Taktéž děkujeme partnerům, zejména CEWE FOTOLAB a Spirit cheer shop za podporu naší reprezentace.

173050D 3660 5d4b0311 (1)113800D 1925 5d4a9860