address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PODMÍNKY POŘÁDÁNÍ

Podmínky pořádání

Česká asociace cheerleaders podporuje své členské kluby pro pořádání svých vlastních menších či větších tzv. Klubových soutěží. Pro stávající partnerské členské kluby anebo i nové vytvořila systém pravidel a podmínek, které se vážou též na záštitu dané klubové soutěže právě od České asociace cheerleaders.

Níže naleznete aktuální Obecná pravidla Klubových soutěžích pro sezonu od září 2021 do srpna 2022. Pokud jako členský klub ČACH máte zájem o pořádání Klubové soutěže pod záštitou ČACH v budoucnu, doporučujeme se tedy nejprve seznámit s novými aktuálními Obecnými pravidly.

Následně je nutné zaslat Žádost o Pořádání klubové soutěže a záštitu ČACH a po jejím schválení bude mezi ČACH a žadatelem sepsána písemná Smlouva o spolupráci. Veškeré tyto dokumenty naleznete níže.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Obecná pravidla KS pro sezonu 2021/2022 05.11.2020 20:49 Žádost o pořádání Klubové soutěže pod záštitou ČACH 05.11.2020 20:49