address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

30.1.2021 proběhla speciální virtuální akce, kterou byl FCC Online Camp.

FCC kempy v České republice mají více jak 15ti letou tradici a díky dlouhodobé podpoře jejích instruktorů mohla být uspořádána tato skvělá akce.

Během dvou hodin live stream vysílání jste vy i vaši svěřenci mohli sledovat a hlavně si zacvičit s FCC instruktory, kteří v ČR působili právě na letních kempech. FCC Online Camp byl naplněn tradičním bohatým programem, tedy cheer osmičkami, klasickým pokřikem, několika tanečky i s performance prvky a neodmyslitelnými FUN pokřiky.

Na kemp navazovalo povídání s téměř dvacítkou FCC instruktorů, a to včetně prezidenta FCC organizace Caryho Colemana, či Johna Blaka, který byl několik prvních let hlavním vedoucím a lídrem těchto kempů.

Na facebookové stránce ČACH si můžete kdykoliv stream vysílání pustit znovu a společně si zacvičit se svým týmem.

Více o kempech, vzpomínkový foto bulletin za 15 let kempů v ČR včetně rozhovorů s Johnem Blakem, Whitney Hazley a také bližší zajímavosti o vzniku FCC kempů v rozhovoru s Bárou Schejbalovou naleznete na webu ČACH.

V souvislosti s tímto projektem pro vás připravujeme ještě další aktivity.

Stále platí:

  • výzva pro zasílání fotek z FCC kempů - zašlete vaše oblíbené foto momenty!
  • výzva na videa od vašich sportovců - zašlete video, kde sportovec předvádí naučenou osmičku/pokřik/taneček z FCC Online Campu - vítěz získá FCC spirit stick!
  • výzva zájmu o trička - chcete tričko s logem FCC Online Camp 2021 na památku?

Vše posílejte, či pište do příslušných zpráv na FB ČACH, nebo cach@cach.cz.

Na obrázku níže můžete vidět instruktory, kteří pro vás FCC kemp připravili a jejich foto momenty ze současnosti.

Fcc web

FCC CAMP & REUNION TALKS

Zábavný online cheer workshop ve stylu letních FCC Campů. Školiteli jsou FCC instruktoři, zkušení cheerleaders a trenéři cheerleadingu z USA.

Během dvouhodinového online tréninku vás čeká představení FCC instruktorů, jedinečný fun cheer (zábavný motivační pokřik), naučíte se krátký cheer taneček, klasický pokřik a zažijete skvělou atmosféru letních FCC Campů. Na tréninky naváže posezení a povídání si se známými tvářemi z těchto campů. Přehledný program celého kempu naleznete níže.

FCC je zkratka americké organizace zabývající se cheerleadingem - cheerfcc.org. Společně s FCC a jejich instruktory vznikla v ČR 15 let dlouhá série legendárních letních cheer campů.

Termín: sobota 30. 1. 2021 Workshop má 2 části:
FCC Online Camp - 16:00 - 18:00 hod
FCC Reunion Talks - 18:00 - 19:00 hod

Cena: ZDARMA

Prihlášky: Přes Google formulář do neděle 24. 1. 2021
Pro jednotlivce: https://forms.gle/1yYx1G9fY7uVQcfZ8
Pro hromadné přihlášení trenérem za Klub: https://forms.gle/DBo1ud5K8JYgdTvE9 Platforma: LIVE STREAM

FCC Online Camp
Určeno pro sportovce, vhodné pro všechny věkové kategorie, kteří mají i nemají zkušenost s letními FCC Campy.
Doporučený dress code: FCC tričko (libovolný ročník), není nutností FCC Reunion Talks

Ať už jste se zúčastnili jakéhokoliv FCC Cheer Campu nebo ne, zveme vás na posezení a povídání si se známými tvářemi z těchto kempů. Dozvíte se, jak a kde dnes žijí, čemu se věnují, jak se jim rozrostla jejich rodina a další. Účast nám přislíbili John Blake, Whitney Rutherford, Chris Veach, Austin Smith, Amie Wagner, Cody Roberts, Blake Myers, James Matsinger, Sabrina Hadsell, Mary Prendergast, Grace Santos, Bianca Stuckman, Kendra Young a další.
Jazyk: anglický (bez překladu)
Doporučený dress code: FCC tričko (libovolný ročník)

FCC program nové