address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Český národní tým

Český národní tým

Český národní reprezentační tým (Team Czech republic) je výběr nejlepších cheerleaders z celé České republiky a zřizovatelem je Česká asociace cheerleaders (dále jen „ČACH”). Základní úlohou tohoto týmu je podpora rozvoje cheerleadingu, jako zatím stále se vyvíjejícího sportu.

Reprezentační tým pravidelně jezdí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže, jezdí školit ostatní české týmy, exhibičně vystupuje na českých soutěžích a na různých kulturních, sportovních či charitativních akcích.

Členové národního týmu udávají směr ostatním cheerleaders, nejen svými úspěchy ale i svým chováním mezi sebou a k ostatním cheerleaders. Reprezentační tým je ideální formou prezentace daného partnera, neboť jsou vzorem pro ostatní a jejich záběr je nejen po celé České republice ale i v zahraničí. Neodlučitelným úkolem české reprezentace je motivovat další mladé sportovce k pozitivnímu vztahu k tomuto sportu.

Reprezentační tým seniorských cheerleaders se světového šampionátu účastní do roku od roku 2016 a bez zaváhání obsazuje finálovou desítku.

Reprezentační tým juniorských cheerleaders je složka sportovců do 17 let, která má za cíl účast na oficiálním ICU mistrovství světa junior Worlds. Masters - tým proškolených instruktorů, který má za cíl školit nové ale i stávající týmy a předávat zkušenosti a rozvíjet tak cheerleading. Masters exhibičně vystoupují či organizují exhibiční vystoupení na soutěžích pořádaných ČACH. Instruktoři Masters se účastní různých školících akcí (např. Summer cheer camp, Tumble camp, UCA camp, Stunt camp atd.), školení nových týmů či sjednaných tréninků pro stávající týmy.

PROMO VIDEO NÁRODNÍHO TÝMU