address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

JCA Legends je klub z Jihlavy, který byl založen v roce 2014 zakladatelkou Denisou Hubáčkovou, která během svého života v Anglii byla hlavní trenérkou univerzitního týmu Salford Sirens a později také Manchester United nadací sponzorovaného SCA Legends. Byla také členkou Unity Allstars Manchester. Po návratu do ČR se tedy rozhodla založit, cheer tým v Jihlavě.

Společně s Denisou se o klub stará i Nora Filipová, která se věnuje gymnastice v klubu a také Kateřina Břízová, která trénuje primárně Peewees. Kromě této trojice se o klub starají ještě další tři trenéři. Z malé osmičlenné peewee skupiny je dnes klub o 40 členech, kde jsou jak nejmenší kategorie, tak i ty nejstarší týmy. Klub se věnuje jak cheerleadingu jako takovému, tak i pom performance.

Klub se může pyšnit 2 medailemi z Mistrovství ČR (stříbrné a bronzové ) a prvním místem v kategorii Youth Double Pom.

Členy JCA Legends poznáte podle šedo červených dresů, na kterých mají vlka, protože právě vlci dávných legend jsou jejich maskoti.

Logo klubu:

Snímek obrazovky (511)