address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

PRAGUE CHEER&DANCE OPEN 2023

We would like to invite you to our open cheerleading competition Prague Cheer & Dance Open 2023, which will be held in competition venue Královka in Prague, Czech Republic, and is the part of European Cheer League. Last time, back in 2019 before Covid, there were 94 teams, 29 clubs from 6 countries and 1400 participants competing on the floor!

This season we organize it on Saturday 25th March 2023. Registration deadline for the competition will be February 25th, 2023. To register please contact us at registrace@cach.cz.

This year you can win special custom metal medals with PCO logo!

PCO 142 600

The whole stay you can enjoy also an amusement park Matějská, which is close to this event area.

AGES AND DIVISIONS 2022/2023

Tickets are be able to purchase at website of Ticketportal company in advance for the discount price. Be ready to buy them early to get good seats!

Let’s remind the atmosphere from last competition!

Follow us - more details will be published soon at the competition webpage, FB event and instagram cach_life.

We are looking forward to seeing you in Prague!

Organizational Team

PCO logo bez roku

Otevřená soutěž v srdci Evropy!

Pražská mezinárodní soutěž pořádaná Českou asociací cheerleaders, z.s. se konala v sobotu 25. 3. 2023 v hale Královka na Letné. Soutěž je určena pro členské kluby ČACH a zahraniční hosty. České týmy zde svedly boj o nominaci na ICU Mistrovství Evropy 2023 ve Veroně, Itálie! Soutěž je součástí seriálu České národní cheer ligy (CNCL) a Evropské cheerleadingové ligy (ECL). V hale jsme viděli na 2 000 účastníků včetně hostů ze zahraničí (Estonsko, Řecko, Rakousko, Slovinsko, Slovensko). Diváci zhlédli na 145 vystoupení.

Unnamed

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji sítě Ticketportal za zvýhodněné ceny. Upozorňujeme, že kapacita haly je omezena a doporučujeme si zajistit vstupenky v předprodeje.

Pořadí soutěžních sestav a rozložení Cheer a Performance divizí naleznete v harmonogramu soutěže.

I letošní rok jsme si pro vás připravili custome medaile pro vítěze a účastníci měli možnost objednat si originální merch trička.

Více informací o soutěži naleznete v e-bulletinu.

Připomeňte si atmosféru loňského ročníku!

PCO 142 600 Tričko

Přihlašování bylo možné od 1. 2. 2023 prostřednictvím Elektronického registračního systému ČACH /”ERS2”/, který je přístupný na adrese registrace.cach.cz, nejpozději měsíc před konáním soutěže, tj. do 25. 2. 2023.

Pro letošní ročník jsou otevřeny tradiční týmové divize i malé divize v oblasti Cheer i Performance ve všech věkových skupinách a řadě Levelů. Detaily naleznete v Věkové skupiny a levely 2022/2023

Lvíčata ČT :D - reportáž z Prague Cheer Open 2023Informace / Information

Termín konání: Saturday, 25.3.2023
Event Date: Saturday, 25/3/2023

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Saturday, 25.2.2023
Registration Deadline: Saturday, 25/2/2023

Kontakt / Contact: cach(at)cach.cz

Vstupenky / Tickets: Ticketportal

Místo konání / Venue Location:
Sportovní hala Královka, Nad Královskou oborou 1080/51, 17000 Prague

Nad Královskou oborou 1080/51