address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

TIGERS CHEER CAMP

Pro kluky i holky ve věku 4 – 10 let letos klub VSK TIgers pořádá pravidelně příměstský tábor. Od pondělí do pátku bude pro děti připraven bohatý program v tělocvičně VSK Tigers v Komárově na Sladkého 13, v Brně, pod vedením našich zkušených trenérek.

Co se děti naučí?
Náplní tábora budou základy našeho sportu – cheerleadingu – tedy gymnastika, obecná pohybová a sportovní příprava a úplné základy pyramid. Dále si budou účastníci hodně hrát, seznamovat se a také si vyrobí něco hezkého :)

Kdo a jak se může přihlásit?
Přihlásit je možné holky i kluky od 4 do 10 let. Není potřeba vůbec nic umět, všechno se bude dělat od úplných základů a od začátku. Pokud naopak už nějaké základy Vaše dítě má, tím lépe a určitě se u nás naučí spoustu nových věcí :) Celkem je připraveno maximálně 30 míst, aby se trenérky mohly věnovat všem dětem. Máte-li tedy o tábor zájem, s přihlášením neváhejte!

Přihlášky a více informací naleznete na webu akce.


Informace

Termín konání:
Thursday do Monday
1.- 5.8.2024

Registrace: http://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEH6cY685EDOD_6NGzRyltlIhl6EJhK9yfD5co25mfgzFPfA/viewform

Termín pro registrace: Sunday, 30.6.2024

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Sladkého 537/13, 617 00 Brno - Komárov

Sladkého 537/13, 617 00 Brno - Komárov