address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Klub BSH Cheerleaders vznikl na počátku roku 2011. Zakládajícími členkami byly Barbora Jedličková a Monika Ryvolová. Ve svých začátcích se klub věnoval spíše tanečním kategoriím a měl otevřeny tři věkové divize (peewees, junior a senior). Již od svého začátku měl úspěchy na soutěžích v týmových i malých divizích. Později se klub BSH začal věnovat více cheerovým kategoriím a dance postupně opouštěl. I zde se mu dařilo a ze soutěží si odvážel medailová ocenění. V lednu 2015 se konal první ročník ankety Sportovec roku, ve kterém v kategorii peewee zvítězila členka týmu Natálie Güntherová.

Od září roku 2015 se součástí BSH stala Veronika Hlásenská na pozici trenéra senior týmu. Několik členek BSH bylo také součástí národního týmu a společně s ním se mezi lety 2017 - 2019 zúčastnily Mistrovství světa. Mezi velké úspěchy se řadí mistrovský titul z malých divizí z roku 2018 a dva tituly mistrů republiky v týmových divizí z roku 2019.

Tím největší úspěchem však zústává fakt, že i po svém ukončení v roce 2020 si zůstávají členky a členové týmu blízcí a na všechny společné zážitky vzpomínají s láskou.

Logo klubu

Snímek obrazovky (481)