address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

ICU JUDGES CERTIFIKACE A RECERTIFIKACE, 9 A 10. 6. 2024 PRAHA, CHEERLEADING

ICU JUDGES CERTIFIKACE A RECERTIFIKACE, 9 A 10. 6. 2024 PRAHA, CHEERLEADING

Ve dnech 9. a 10. 6. 2024 (po Mistrovství ČR) proběhne ICU školení porotců cheerleadingu s mezinárodní certifikací v Praze, již nyní je možné se na školení přihlásit v ICU školícím systému.

Školení povede velmi uznávaný Mike Cooper, kterého můžete znát z dalších školení ICU, či jako porotce ICU Worlds apod.

Školení je určeno nejen pro začínající porotce ale i pro choreografy a trenéry, kteří chtějí více proniknout do systému hodnocení a stavět své sestavy tak aby mohly dosáhnout co nejvíce bodů.

Pokud máte zájem se věnovat porotcovské dráze tak toto školení je vyžadováno na evropských ale i světových soutěžích hodnotících podle systému ICU, je prerekvizitou pro ME i MS.

Školení Cheerleading Judges Education Course je dvoudenní osobní vzdělávací program, který se skládá z interaktivní výuky a praktické výuky. Po dokončení komplexního testu s výběrem odpovědí obdrží účastníci certifikát fáze 1 a červený odznak. Ti, kteří chtějí získat Fázi 2, projdou zklouškou video porotcování, kde prokáží schopnost hodnotit a poskytovat adekvátní zpětnou vazbu. 

Struktura kurzu:

  • Jak správně definovat porotce
  • Povinnosti porotce – Jak se připravit a co se od vás jako od porotce očekává.
  • Cíle posuzování – O co byste se jako porotci měli snažit .
  • Bodování – Jak používat bodovací listinu, master sheety a udržovat konzistenci.
  • Kritika – Jak napsat konstruktivní zpětnou vazbu.
  • Části bodovací listiny – jaké charakteristiky definují jednotlivé kategorie (Pokřik, stunty, pyramidy, tossy, akrobacie, flow a total).
  • Na co se zaměřit u techniky akrobacie, stuntů, pyramid a tosů.
  • Co hledat ohledně obtížnosti: účast sportovců, stuntové skupiny, mvzestupy, přechody, pozice těla, sestupy, počet struktur, synchronizace akrobacie).

Zároveň druhý den proběhne také recertifikace porotců s již obdrženou licencí, tato recertifikace je vyžadována pro prodloužení platnosti mezinárodního porotce, jelikož certifikace porotce je platná po dobu 4 let od jejího obdržení. Na recertifikaci je nutná přihláška také v ICU portále.

Cena školení je pevně stanovena na 300 USD (recertifikace 150USD), ale přihlášením minimálně 10 účastníků přes ČACH je možné získat slevu 25% (cena po slevě je 225 USD) , skupina bude přihlášena přes Asociaci a účastníkům bude zaslána faktura.

Pokud máte zájem o skupinové přihlášení vyplňte prosím závazný formulář ZDE.