address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tumble Camp

Sunday, 22. October 2023

Tumble Camp

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní cheerleaders. Tumble Camp se koná na začátku sezony 22. 10. 2023. Tumble Camp je pro zájemce rozdělen do dvou částí dle výkonnostní úrovně a konkrétním potřebám účastníků:

9:30 - 12:00 hod - BEGINNERS - trénink základních akrobatických prvků (stojky, hvězdy, rondáty, přemety).
12:30 - 15:00 hod - ADVANCED - trénink pokročilejších prvků (fliky, araby, salta) a jejich kombinace.

Instruktory jsou vždy ti nejlepší trenéři gymnastiky, případně cheerleadingu.

V rámci rekvalifikačního trenérského programu je účast na této akci hodnocena 1 kreditem.

V letošním roce se vám budou věnovat profesionální trenéři z GYMPRA Praha v Hostivaři. V rámci školení budete moci využít jak trampolínu, tak i molitanovou jámu a mnoho dalších skvělých gymnastických pomůcek specializované gymnastické tělocvičny GYMPRA v Hostivaři. Každý blok bude zahájen společnou rozcvičkou a následně vám v malých skupinkách budou předávat trenéři zkušenosti s gymnastickými prvky, na kterých budete chtít zapracovat. V rámci školení získáte i tipy na zpevňovací a protahovací cviky, kterým se můžete věnovat doma či individuálně během sezony.

Cena:

  • při včasném přihlášení do 1. 10. 2023 550 Kč / 1 os. / 1 blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 650 Kč / 1 os. / 1 blok
  • 1 trenér za klub jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

Přihlášení na akci je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/, a to do uvedeného termínu ČACH. Pro nečleny ČACH registrace probíhá přes email barbora.schejbalova@cach.cz. Pozdější přihlášení je možné pouze při volné kapacitě. Akce bude uspořádána při minimálním počtu účastníků. Bezplatné storno přijímáme nejpozději 10 dnů před termínem školení (poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka). Obdržíme-li storno v období kratší než 10 dnů před termínem školení, účtujeme 50% z jeho ceny. Storno v období kratším než 24h je ve výši 100%.

Závěrečná zpráva z akce Tumble Camp 2022 05.01.2023 14:30

Informace

Termín konání: Sunday, 22.10.2023

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Sunday, 1.10.2023

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání: