address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Tumble Camp

Tumble Camp je skvělou gymnastickou přípravou pro všechny aktivní cheerleaders, neboť gymnastika je důležitou součástí soutěžního cheerleadingu.. Camp se bude konat hned na začátku sezóny v neděli 4. 10. 2020 v gymnastické tělocvičně v Praze, Na Balkáně. Camp povedou zkušené gymnastky a trenérky Lenka Vasilevová a Petra Vandělíková společně s instruktory a trenéry z žižkovského gymnastického klubu.

Lenka Vasilevová je žádanou osobní instruktorkou a trenérkou, ale též stále aktivní a úspěšnou sportovkyní. Petra Vandělíková má zkušenosti nejen z gymnastiky, ale je i několik let členkou českého cheerleadingového reprezentačního týmu a certifikovanou porotkyní gymnastiky.

Pro trenéry v průběhu campu proběhne souběžně lekce zaměřená na trénink akrobacie s dětmi a bezpečného spottrování. Instruktoři vám dají praktické tipy, jak se svými dětmi pracovat a jaké nejlepší průpravné cviky vedou ke zlepšení gymnastických prvků.

Camp jsme pro vás rozdělili do dvou částí dle výkonnostní úrovně:
9:00-12:00 hod - začátečníci a mírně pokročilí - trénink základních akrobatických prvků (stojky, hvězdy, rondáty, přemety)
13:30-16:30 hod - středně pokročilí a pokročilí - trénink akrobatických řad, čištění techniky prvků (přemety, fliky, salta a kombinace, je tedy nutné zvládnout min. rondát)

Cena:

  • při včasném přihlášení do 20. 9. 2020 390 Kč / 1 os. / 1 blok
  • pozdější přihlášení nebo pro nečleny ČACH 490 Kč / 1 os. / 1 blok
  • při účasti více jak 10 osob z jednoho klubu 1 osoba zdarma!
  • 1 trenér jako doprovod vykonávající dohled nad nezletilými osobami zdarma

Přihlášení na camp je možné přes Elektronický registrační systém ČACH v sekci Akce, který je přístupný na http://registrace.cach.cz/. Pozn.: Pozdější přihlášení možné pouze při volné kapacitě. Poplatky jsou nevratné, ovšem možné převést na náhradníka. Jednotlivé lekce budou otevřeny při minimálním počtu účastníků. Fakturace účasti probíhá přes domovský klub.


Informace

Termín konání: Neděle, 4.10.2020

Registrace: http://registrace.cach.cz/

Termín pro registrace: Neděle, 20.9.2020

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 (gymnastická tělocvična) MHD tram "Chmelnice" nebo bus "Balkán", plus 5 minut pěšky. Parking možný v přilehlých ulicích.

TJ Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, Praha 3 true