address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Jsme výhradní zástupce prémiové značky AirTrack Factory pro ČR. V naší nabídce najdete ty nejkvalitnější AirTracky se zárukou 5 let, na kterých skáčou i takové cheer hvězdy jako Gabi But-ler a Jack Payne. Dejte svým sportovcům šanci se maximálně zlepšovat a trénovat v zábavném, příjemném a bezpečném prostředí.

Akce pro členské týmy ČACH:

  • Zdarma možnost mít AirTrack v barvách vašeho týmu! Platí pouze pro AirTracky nad 10 m2 (tj. například již 5 x 2 m).
  • Zdarma dvouhodinový demo trénink akrobacie s AirTrackem P3 10 x 2 m, tréninkovým setem a dalšími prvky - ukážeme vám, jak vám může trénink s AirTrack prvky pomoci posunout se na vyšší úroveň.
  • Zdarma zapůjčení AirTrack Tréninkového setu na měsíc (tým hradí pouze dopravu zpět). Pro rezervaci termínu a další podrobnosti pište na email info@air-track.cz.

Trénujte bezpečně, zlepšujte se a bavte se! Sledujte náš profil @airtrackcz na instagramu nebo se k nám přidejte na našem facebooku.

Kontaktní údaje: Mgr. Silvie Klimo, tel.: +420 608 972 784, e-mail: info@air-track.cz

Kompletní nabídka značky AirTrack zde.

Snímek obrazovky (116)