address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

WORKSHOP S POHYBOVOU TERAPEUTKOU

Mnete si bolavý krk nebo vás bolí záda z věčného sezení doma u PC?   Vracíte se z práce unavení a všechno vás bolí? Potřebujete se protáhnout a rozhýbat!

Připojte se na workshop připravený speciálně pro cheer školáky, studenty i pracující a jejich rodiče, kteří si potřebují odpočinout a naučit se základní pravidla správného sezení u PC. S pohybovou terapeutkou Mgr. Terezou Semrádovou Náplavovou, DiS., která se věnovala i cheerleadingu, si narovnáme bolavá záda, správně posílíme střed těla a také si zaktivujeme chodidla. Po aktivním cvičení nás Tereza naučí jak správně sedět u PC nebo co s naším tělem dělá dlouhodobé sezení včetně práce na mobilním telefonu.

Pokud byste si chtěli zacvičit s Terezou i jindy a udržovat své tělo aktivní, neváhejte navštívit její studio https://www.fascinace-praha.cz/. Na této stránce naleznete informace, jak si udržet zdravé pracovní prostředí https://sarkadankova.cz/.

ERGO WS Domácí ergonomické pracoviště vhodné i pro děti

Termín: neděle 23. 5. 2021 od 18 hodin
Platforma: Google Meet
Délka workshopu: 1,5 h - 45 minut aktivní workshop + 45 minut přednáška
Účastníci: členové ČACH
Lektor: Mgr. Tereza Semrádová Náplavová, DiS.

Cena: pro členy ČACH ZDARMA
Registrace: do čtvrtka 20. 5. 2021 pomocí registračního formuláře.

Pozor, kapacita je omezena, takže s přihlášením neváhejte!

DSC 1262 1

Mgr. Tereza Náplavová Semrádová, DiS.
Pohybový terapeut, Specialista v ergonomii, Lektor a školitel zdravotních programů

POMÁHÁM MĚNIT ŠKODLIVÉ PRACOVNÍ NÁVYKY V KANCELÁŘI 21. STOLETÍ A UDRŽET ZDRAVÍ A ENERGII MÝCH KLIENTŮ. Pohybu se věnuji již od dětství, kdy jsem začala chodit do baletu. Později se z koníčka stalo studium na baletní konzervatoři. Po začátku baletní kariéry moje tělo řeklo, že baletu již bylo dost. Začala jsem hledat způsoby, jak mohu své tělo dát opět do pořádku. Dostala jsem se postupně přes rehabilitaci ke cvičení pilates. Filozofie spojení těla a myslí mne dokonale okouzlila. Každý pohyb je třeba si nejdříve uvědomit v hlavě a až po té vyslat ten správný signál do těla. Pilates mi pomohl zpevnit tělo, předcházet zablokovaným zádům a přinesl mnoho dalších pozitiv - mimo jiné kvalitnější a především bezbolestný život. Dnes přináším tuto úlevu svým klientům převážně v kancelářích. Protože sama velmi dobře vím, jaké to je na pozici marketingového manažera celé dny strávit v kanceláři, dokážu se vcítit do jejich situace.

Pod mým vedením se změní:

  • aktivuje se tělo a pokračují přirozené funkce
  • prokrvují se periferie i mozek
  • metabolismus se nezastaví a nehrozí nádváha
  • nedochází k přetížení krční a bederní páteře
  • předcházíme onemocnění: syndrom karpálního tunelu, vysoký krevní tlak, cukrovka……
  • energie se udržuje ve vysoké hladině

Informace

Termín konání: Sunday, 23.5.2021

Registrace: http://forms.gle/gZLprzDbKgnwup4i9

Termín pro registrace: Thursday, 20.5.2021

Kontakt: barbora.schejbalova(at)cach.cz

Místo konání:
Prostřednictvím platformy Google Meet