address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

Nová sezona české reprezentace, jejímž cílem je Mistrovství světa 2022, začala.

by Martina Železná Novinky

O víkendu 16. a 17. 10. 2021 proběhl tryouts do cheerleadingových reprezentačních týmů ČACH, které mají za cíl vycestovat na Mistrovství světa ICU Worlds 2022 konaného v dubnu v Orlandu, na Floridě.

Trenérem týmu, který bude soutěžit v divizi Team Cheer Elite Senior se stal Mikka Pennanen a Hinni Karajisto-Nieminen ze společnosti Spine Performance. Trenérkami Juniorského týmu, který bude vystupovat v divizi Team Cheer Advanced Junior byly pověřeny Nikola Dohnalová a Dominika Svitáková.

Během tryouts, který probíhal v jojo gym v Dobřichovicích bylo postupně vybráno 28 reprezentantů do Team Czech Republic a 27 reprezentantek do Team Czech Republic Junior a to z celkového počtu 72 přihlášených. Během sobotního tryouts předvedli všichni zájemci své dovednosti v akrobacii, stuntech, pyramidách ale také spolupráci v týmu a při řešení různých situací. V neděli již začaly oba týmy pracovat na prvcích do svých soutěžních sestav. 

Děkujeme za velký zájem o to stát se členem reprezentačního týmu a blahopřejeme všem přijatým.  

Team Czech Republic 2020/2021:
Michal Bahenský, Jessica Cauzzo, Žaneta Čermáková, Karin Černá, Veronika Dobiášová, Matěj Jerhot, Kristýna  Kohoutková, Tereza Kotalová, Karolína Krupová, Kateřina Kutišová, Milan Lavička, Ondřej Linha, Pavel Machálek, Aneta Macharová, Anastasia Maksimova, Daniela Martínková, Ondřej Polanský, Jakub Přibilík, Matěj Roch, Jiří Skála, Pavel Svinka, Lenka Yen Šlehofr Phamová, Michaela Šťastová, Michal Tilgner, Jakub Tilgner, Zuzana Vacurová, Petra Vandělíková, Kateřina Veselá.

Team Czech Republic Junior 2020/2021:
Nela Doležalová, Lucie Grusová, Tereza Hošková, Kateřina Hušáková, Ema Janíčková, Kateřina Jírů, Linda Karásková, Agáta Kestlerová, Viktorie Dorotea Korolevyčová, Nela Kováčová, Marie Malá, Aneta Matoušková, Petra Pátková, Sabina Perlíková, Jana Sbrilliová, Klára Skálová, Kristýna Slaninová, Tereza Syrovátková, Eliška Tůmová, Nikol Vanderková, Kristýna Výborná, Daniela Vydrová, Klára Wolfanová, Anna Bartoňová, Michaela Šollarová, Kristýna Hráčková, Marie Brtníková.

Performance cheer tým byl již vybrán během tryouts v září a během tohoto víkendu absolvoval již svůj další trénink soutěžní choreografie na Mistrovství Evropy v Řecku.

Těšíme se na skvělou sezonu.