address-cardangle-downangle-upbankenvelopefacebook-ffacebook-officialfile-archive-ofile-audio-ofile-code-ofile-excel-ofile-image-ofile-movie-ofile-ofile-pdf-ofile-photo-ofile-picture-ofile-powerpoint-ofile-sound-ofile-text-ofile-textfile-video-ofile-word-ofile-zip-ofilefiles-oglobegraduation-capinfo-circleinstagramlinkmap-marker-altmap-markerphonestartrophytwitter-squarevimeo-squarewindow-closeyoutube-squarezonerama

HISTORIE KLUBŮ

U příležitosti 20. výročí existence České asociace cheerleaders, z.s., které nás čeká v následující sezóně, bychom vám celý rok rádi přinášeli zajímavosti z historie českého cheerleadingu a postupně budeme také zveřejňovat medailonky členských klubů.
Zapojte se i Vy a poodhalte tajemství vzniku vašeho klubu, pochlubte se svými úspěchy, podělte se s ostatními o zajímavosti klubu či zážitky se svými svěřenci a střípky historie vaší činnosti!
Stačí vyplňit dotazníky, ze kterých budeme vycházet (Jeden dotazník se týká historie vašeho klubu, druhý je o významné osobnosti - členovi vašeho klubu.)

Vaše práce je nedílnou součástí historie českého cheerleadingu!
Tak neváhejte a zapojte se se svým klubem do oslav!

Historie klubu https://forms.gle/CnA1JvDMN67d6VPR9
Team Hero (osobnost klubu) https://forms.gle/LcjKXLzRxUFgE49K9


KLUBY